Dětské fotoalbum, samolepicí, DBLP-30B Rainbow button 1 zelené

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Karafiátek

• Již jeden tento produkt mám a protože jsem s ním byla spokojená, tak jsem sháněla další. Výsledek mi připomíná fotoknihu, kterou si sestavím sama.

Produkt nemá žádné parametry.

Dětské fotoalbum, samolepicí, DBLP-30B Rainbow button 1 zelené, Způsob vkládání fotek: Samolepící, Motiv: Dětský, Formát fotky: ostatní, Počet fotek / stran: 60 a více stran, Možnost popisky: Ne, Druh vazby: Šroubovaná, Materiál a barva listu: Papír bílý, Druh obálky / provedení: Laminovaný papír- vyměnitelné foto - 60 stran, rozměr alba 32 x 33,5 cm, rozměr listu 27 x 32,5 cm, šroubovaná vazba

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Karafiátek